बुहारीलाई छात्रवृत्ति दिंदै चौतारा साँगाचोकगढी

चौतारा साँगाचोकगढी नगरापालिकाले नगरको इच्छा नारीलाई शिक्षा भन्ने नाराका साथ बुहारी शिक्षा कार्यक्रम सञ्चालन गर्न लागेको हो

चौतारा साँगाचोकगढी नगरापालिकाले ” नगरको इच्छा, नारीलाई शिक्षा “भन्ने नाराका साथ बुहारी शिक्षा कार्यक्रम सञ्चालन गर्न लागेको हो


चौतारा । चौतारा साँगाचोकगढी नगरपालिकाले आफ्ना नगरभित्रका बुहारीहरुलाई उच्च शिक्षा अध्ययन गर्नका लागि छात्रवृत्ति उपलव्ध गराउने भएको छ ।
आर्थिक वर्ष २०८०÷०८१ को वार्षिक नगर विकास योजना अनुसार महिला बालबालिका तथा जेष्ठ नागरिक शाखाको आयोजनामा नगरपालिकाद्वारा स्नातक र स्नातकोत्तर तहमा अध्ययनरत बुहारीहरुलाई छात्रवृत्ति उपलव्ध गराउन लागेको हो ।
नगरपालिकाले एक सूचना जारी गर्दे माघ ९ गतेभित्र नगरपालिकाको महिला बालबालिका तथा जेष्ठ नागरिक शाखामा आवेदन दिन आग्रह गरेको छ ।
नगरपालिकाभित्रका शैक्षिक संस्था र जलबीरे भ्यालि क्याम्पसमा अध्ययनरत बुहारीहरुले शीघ्र निवेदन दिन उपप्रमुख सीता थापाले आग्रह गर्नुभयो । उहाँको अनुसार निवेदकले सम्वन्धित वडाको सिफारिस, नागरिकताको प्रतिलिफि विवहा दर्ता प्रमाणपत्रको प्रतिलिपि, अध्ययनरत शैंक्षिक संस्था एवम् क्याम्पसको सिफारिस, प्रविणता र प्रमाणपत्र तहको शैक्षिक योग्यताको प्रमाणपत्रको प्रतिलिपि, अध्ययनरत शैक्षिक संस्थाको भर्ना रसिद वा परीक्षामा सहभागि हुने प्रवेश पत्रको प्रतिलिपि र निवेदनसहित शाखामा आवेदन दिनु पर्नेछ ।

सिफारिस

प्रतिकृया दिनुहोस्