भवनका लागि जग्गादाताको खोजीमा सुनकोसी गाउँपालिका

सिन्धुपाल्चोकको सुनकोशी गाउँपालिकाले प्रशासकीय भवन निर्माणका निम्ति दाताहरुसँग जग्गा मागेको छ । गत मंसिर २० गते बसेको गाउँ कार्यपालिकाको बैठकले गरेको निर्णयानुसार निःशुल्क जग्गा प्राप्तिका लागि सार्वजनिक सूचना जारी गरिएको प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत मोहनकुमार श्रेष्ठले बताए । प्रशासनिक भवन निर्माणका लागि २०७५ भदौ २६ गतेको मन्त्रिपरिषद्बाट स्वीकृत मापदण्डबमोजिम ६ रोपनी जग्गा आवश्यक पर्ने उनको भनाई छ । वडा १ देखि ७ सम्म जुनसुकै स्थानमा भएको जग्गा उपयुक्त हुने उनले जानकारी दिए । गाउँपालिकाले निःशुल्क रुपमा जग्गा दिन इच्छुक जग्गादाता, संघसंस्थालाई ३५ दिनभित्र कागजातसहित उपस्थित हुन आग्रह गरेको छ । जग्गादाताले जग्गा उपलब्ध गराउने प्रतिबद्धतापत्र, नेपाली नागरिकताको प्रमाणपत्रको प्रतिलिपि, जग्गाधनी प्रमाणपूर्जाको प्रतिलिपि, जग्गा रहेको नक्सा वा ट्रेसको प्रतिलिपि पेश गर्नुपर्नेछ । ‘नेपाल सरकार मन्त्रिपरिषद्बाट मिति २०७५–५–२६ गते स्वीकृत मापदण्डबमोजिम आवश्यक पर्ने कम्तीमा ६ रोपनी जग्गा निःशुल्क रुपमा उपलब्ध गराउन इच्छुक जग्गादाता, संघसंस्थाहरुलाई प्रकाशन भएको ३५ दिनभित्र तपसिलका कागजातसहित गाउँ कार्यपालिका कार्यालयमा सम्पर्कका लागि यो सूचना प्रकाशित गरिएको छ’, सूचनामा उल्लेख

सिन्धुपाल्चोकको सुनकोशी गाउँपालिकाले प्रशासकीय भवन निर्माणका निम्ति दाताहरुसँग जग्गा मागेको छ ।

गत मंसिर २० गते बसेको गाउँ कार्यपालिकाको बैठकले गरेको निर्णयानुसार निःशुल्क जग्गा प्राप्तिका लागि सार्वजनिक सूचना जारी गरिएको प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत मोहनकुमार श्रेष्ठले बताए ।

प्रशासनिक भवन निर्माणका लागि २०७५ भदौ २६ गतेको मन्त्रिपरिषद्बाट स्वीकृत मापदण्डबमोजिम ६ रोपनी जग्गा आवश्यक पर्ने उनको भनाई छ । वडा १ देखि ७ सम्म जुनसुकै स्थानमा भएको जग्गा उपयुक्त हुने उनले जानकारी दिए ।

गाउँपालिकाले निःशुल्क रुपमा जग्गा दिन इच्छुक जग्गादाता, संघसंस्थालाई ३५ दिनभित्र कागजातसहित उपस्थित हुन आग्रह गरेको छ ।

जग्गादाताले जग्गा उपलब्ध गराउने प्रतिबद्धतापत्र, नेपाली नागरिकताको प्रमाणपत्रको प्रतिलिपि, जग्गाधनी प्रमाणपूर्जाको प्रतिलिपि, जग्गा रहेको नक्सा वा ट्रेसको प्रतिलिपि पेश गर्नुपर्नेछ ।

‘नेपाल सरकार मन्त्रिपरिषद्बाट मिति २०७५–५–२६ गते स्वीकृत मापदण्डबमोजिम आवश्यक पर्ने कम्तीमा ६ रोपनी जग्गा निःशुल्क रुपमा उपलब्ध गराउन इच्छुक जग्गादाता, संघसंस्थाहरुलाई प्रकाशन भएको ३५ दिनभित्र तपसिलका कागजातसहित गाउँ कार्यपालिका कार्यालयमा सम्पर्कका लागि यो सूचना प्रकाशित गरिएको छ’, सूचनामा उल्लेख

सिफारिस

प्रतिकृया दिनुहोस्